ДНЗ № 51 "Барвінок"

ЛЮБИМО, МОЛИМОСЬ І ДУЖЕ ВДЯЧНІ !!!!

ЛЮБИМО, МОЛИМОСЬ І ДУЖЕ ВДЯЧНІ !!!!
Патріотичне виховання є одним з пріоритетних напрямків виховання, розвитку та навчання підростаючого покоління. Діти та педагогічний колектив ДНЗ № 51 «Барвінок» не тільки продовжують  вчити бути гідними патріотами нашої країни але й підтримують тісні зв язки із однієї з військових частин  - Чернігівським навчальним  центром  держспецтрансслужби і разом з особовим складом проводять спільні заходи , направлені на підтримку морального духу військових.
Одним із таких спільних заходів був концерт присвячений Дню збройних сил України  та нашим хоробрим героям. Таким чином ми подякували всім тим, хто охороняє спокій нашого  народу та береже мир на український землі!


В свою чергу керівництво Чернігівського навчального центру держспецтрансслужби відзначило роботу нашого закладу почесною грамотою та цінними подарунками.
Після завершення святкового концерту вихованці передали мужнім захисникам,що знаходяться в зоні АТО державну символіку, державний прапор виготовлений власноруч із трафаретів своїх долоньок.
Ми бажаємо всім військовим  міцного здоров я, незламної волі в подоланні труднощів армійської служби, а їх близьким щастя, добра і достатку.
Такий щедрий і теплий прийом ,який нам влаштували військовослужбовці вкотре підтвердив, що армія і народ єдині, а отже НЕ  ПЕРЕМОЖНІ  !!!
Ми дуже сподіваємось, що разом з дітьми  зігріли серце кожного присутнього військового теплом і додали їм сил і натхнення.