ДНЗ № 51 "Барвінок"

ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ «БЕРЕЖИ СЕБЕ І СВОЄ ЗДОРОВ Я»

Всі сторони життя людини безпосередньо пов'язані з його безпекою. Проблеми безпеки по праву відносять до глобальних проблем людства. Основна мета освітньо  - виховної роботи нашого дошкільного навчального закладу -  безпека дошкільника. Наші  педагоги готують дитину до безпечного життя в навколишньому середовищі.

 

Ми розуміємо, як важливо дати дитині знання про правила безпечної поведінки, сформувати вміння діяти в тих чи інших ситуаціях, допомогти дитині  виробити звичку дотримуватися заходів обережності і вміння оцінювати власні можливості щодо подолання небезпеки, сформувати досвід безпечної поведінки, який дозволить їм передбачати небезпеку, по можливості уникати її, при необхідності - діяти.
           Тому з 20 по 24 квітня   в нашому дошкільному закладі  змістовно та цікаво  пройшов тиждень  безпеки дитини «Бережи себе і своє здоров'я». Головною подією була зустріч з levitra vs viagra рятувальниками з оперативно – рятувальної служби, які надали  дітям цікаву та корисну інформацію, показали справжне обладнання для такої небезпечної роботи та продемонстрували знахідки . Від зустрічі зі справжніми Героями всі працівники ДНЗ разом з дітьми отримали величезне задоволення та багато важливої , корисної в наш час інформації.